فنگ شویی ثروت

همانطور که می‌دانید نابرده رنج گنج میسر نخواهد شد، یعنی باید همیشه با کار سخت و تلاش به ثروت دست یابید اما فنگ شویی کمک می‌کند تا پول ذخیره در زندگیتان فزونی یابد. در کل فنگ شویی شامل قوانینی است که انرژی جنبه‌های مختلف زندگی را بیشتر می‌کند .

فنگ شویی خانه

با رعایت اصول فنگ شویی می­توانید خانه خود را به گونه‌ای بچینید که عشق و شادابی و آرامش در آن موج بزند و در نتیجه موفقیت بیشتری حاصل شود.

فنگ شویی عشق

به کارگیری روش های فنگ­شویی یکی از محبوب­ترین و بی­نظیرترین استفاده ­ها از این علم است که انرژی فوق­العاده ای را در زندگی شما جاری می­کند.

مشاوره فنگ شویی

براي اينکه بتوانيد از هنر فنگ شویی به درستي استفاده کنيد تيم فنگ شويي آرک لوتوس مي تواند به صورت تخصصي به شما عزيزان مشاوره دهد.

اصول فنگ شویی ثروت چیست؟

امروزه افراد زیادی در سراسر جهان این تکنیک را مورد استفاده قرار می دهند. بر اساس قوانین فنگ‌شویی نحوه چیدمان منزل باعث جذب انرژی ثروت در فضا خواهد شد. می‌توانید از فنگ‌ شویی برای مهیا کردن فضای بیشتری در خانه و به خصوص ذهن خود استفاده کنید و برای خودتان موفقیت و ثروت بیشماری را جذب کنید.

در این قسمت از سایت به چندین نکته ساده اشاره خواهیم کرد که با به کارگیری آن ها می توانید ثروت را به سمت خودتان روانه کنید.

مهم ترین و اصلی­ترین نکته­ای که باید در نظر بگیرید این است که عنصر چوب که در فنگ شویی نماد ثروت است، باید در قسمت جنوب شرقی خانه وجود داشته باشد و در قسمت شمالی خانه که نماد شغل است نیز از رنگ‌های عنصر چوب مثل سبز، قهوه ای و آبی استفاده شود.

پروژه فنگ شویی

در طراحي اين واحد به خصوصيات فردی ، عدد کوا و عنصر فردی ساکنين پرداخته شده است .

پروژه فنگ شویی

برای اطلاعات بیشتر درباره جزئیات پروژه، روی دکمه زیر کلیک کنید.
مشاهده همه تصاویر

پروژه فنگ شویی محل کار

پروژه فنگ شویی محل کار

پروژه فنگ شویی ثروت

پروژه فنگ شویی ثروت

اطلاعات تخفیف ها و محصولات جدید

شما میتوانید آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را در فرم زیر وارد کنید تا از آخرین تخفیف ها و پیشنهادات ویژه لوتوس با خبر شوید.

گزیده ای از اصول فنگ شویی ثروت

این موارد، تنها بخش کوچکی از اصول فنگ شویی ثروت هستند که تنها برای آشنایی بیشتر شما آورده شده اند. فنگ شویی علم گسترده ای است و اعمال کامل آن نیاز به مشاوره و راهنمایی متخصصان دارد.