فنگ شویی و معماری داخلی آرک لوتوس

فنگ شویی خانه

مزایای فنگ شویی در خانه

یکی از اصول و مزایای فنگشویی پاکیزگی و مرتب کردن هر گونه انباشتگی و تجمع وسایل است. تجمع باعث تخلیه ی انرژی محیط میشود. فنگ شویی کمک میکند تا این انرژی به محیط امن خانه شما برگردد

اگر منزل شما دچار یکنواختی و کسل آور شده و قصد این را داشتید که منزل خودتان را ترک کنید تا منزل جدید تهیه کنید، فنگ شویی به شما کمک میکند تا با کمترین هزینه منزل خود را به بهترین نحو دکور کنید و آرامش را به منزل خود را بیاورید. فراموش نکنید که خانه محل آرامش است.

فنگ شویی به ما کمک میکند تا انسانی که در مشغولیات زندگی ماشینی خود غرق شده بار دیگر با طبیعت آشتی کند و طبیعت را به منزل خود بیاورد و از انرژی طبیعت و حتی اشیاء بهره ببرد.

در هر مکانی که باشید عناصر پنجگانه (آب، آتش، فلز، خاک، چوب) وجود دارند و با آنها سروکار دارید. واکنش هر یک از عناصر بر یکدیگرتعیین کننده ایجاد و جریان انرژی بر محیط اطراف است که میتوانند انرژی موجود را تقویت، تقسیم ، کند یا خنثی کند و این انرژی ها بر روی شما تاثیر بگذارند.

فنگ شویی خانه چیست؟

فنگ شویی یک روش برای دکوراسیون داخلی است که در این تکنیک عنصرهای طبیعی مورد استفاده قرار می­گیرد تا انرژی و حس مثبت فضا به بیشترین میزان ممکن برسد.   در علم فنگ­شویی ((چی)) به معنی جریان یافتن انرژی است که با رعایت این روش انرژی مثبت در خانه­تان جریان خواهد داشت و باعث بهبودی فضای خانه خواهد شد.

با رعایت اصول فنگ شویی می­توانید خانه خود را به گونه‌ای بچینید که عشق و شادابی و آرامش در آن موج بزند و در نتیجه موفقیت بیشتری حاصل شود.

اصول فنگ شویی در خانه

فنگ شویی بسیار گسترده است و یکی از دلایل این گستردگی، این است که مزایای بیشماری مانند؛ سلامت، جذب عشق، ثروت وغیره را در برمیگیرد. فنگ شویی تمام ویژگی‌ها و شرایط خوشبختی را فراهم می کند و برای رسیدن به خوشبختی قوانین بسیاری دارد. در علم فنگ شویی 5 عنصر چوب، زمین، فلز، آب و آتش وجود دارند که هر کدام کارایی متفاوتی دارند و هریک از این عناصر با یک رنگ خاص نشان داده می‌شوند که راحت‌ترین و رایج‌ترین روش برای به کارگیری فنگ شویی، در خانه و دکوراسیون داخلی است.
اگر شما هم جزء افرادی هستید که مدام در حال تغییر دکوراسیون می باشید در این قسمت از سایت با ما همراه باشید تا با ارائه راه حل های فنگ شویی خانه ای هماهنگ و هارمونیک داشته باشید اما قبل از هر چیز بهتر است که با مفهوم باگوآ آشنا شوید تا طبق آن، در هر قسمت از منزلتان لوازم درستی را قرار دهید. باگوا نقشه انرژی فنگ شویی در محیط است که نشان می دهد کدام قسمت از خانه به محدوده مورد نظر شما برای اهداف مختلف زندگی مرتبط است. باگوآ یک هشت ضلعی است که هر قسمت آن مربوط به جنبه های مختلف زندگی می باشند که عبارتند از: پول و ثروت، سلامتی و خانواده، شهرت، خلاقیت، شغل، دوستان و ازدواج و عشق.
به کارگیری این روش کمک می کند تا تصمیم درستی در مورد اینکه در چه مکانی مبلمان و غیره را در اطرافتان قرار دهید، بگیرید تا انرژی های مثبت را در زندگیتان افزایش دهید و در کل به جذب انرژی های بیشتر کمک خواهد کرد.