فنگ شویی تعادل انرژی در دکوراسیون

فنگ شویی در دکوراسیون و متعادل سازی انرژی ها

نکات مهم در مورد فنگ شویی تعادل انرژی ها در دکوراسیون و زندگی اجتماعی و کسب و کار

مواردی خیلی مهم و کاربردی در مورد فنگ شویی و تعادل  انرژی ها در دکوراسیون و زندگی شخص و اجتماعی و کسب و کار   با هم مرور کنیم.

فنگ شویی دانشی است که قدمت آن به 5 هزار سال می رسد، تئوری هایي که آن را پدید آورده اند مانند تعداد فرمول ریاضی هستند که بار ها و بارها آزمایش شده است و مورد تایید قرار گرفته اند .

در فنگ شویی با یک سری قواعد کلی و یك سری استثناعات مواجه هستیم. هزاران سال آزمایشات تجربی بر افراد در محيط های مختلف انجام شده و آمار حاکی از نتایج مختلف در 85 درصد از موارد آزمایشی است.

اگر چه در دانش کهن چین از کلمات جدیدی مانند تداخل الکترومغناطیس استفاده نمی شود اما دانشمندان می دانستند که چنین نیروهایی وجود دارند , استفاده از روشهای فنگشویی موجب ازدياد عوامل مثبت و کاهش عوامل منفی می شود.

همه افراد داری جنبه های مثبت ومنفی هستند و همگی استعداد های خاص خود را دارند قدرت ما در تکامل بخشیدن اهداف و استعداد های نهفته درونی زمانی به نتیجه می رسد که بدانید چه عواملی بدن وذهن مارا تحت تاثیر قرار داده ونسبت به این تاثیرات چه احساسی داریم.

برای رسیدن به موفقیت اول باید انرژی ها را شناسایی کرده و با به کار گیری راه کارهای فنگ شویی از انرژی های سازگار استفاده نماییم .

انرژی یین و یانگ

در جهان هستی هرچیزی دارای دو نوع انرژی یین و یانگ است، از طبیعت گرفته تا وسایل تزیینی خانه، مواد غذایی، فعالیت های جسمانی وفکری .همه وهمه داراي دوجنبه یین و يانگ هستند ،

یین و يانگ رو ميشه به وضوح در طبیعت با تغییر فصول ديد. فاز یانگ موجب زایش و تولد در بهار و رشد در تابستان هستش و فاز یین در پاييز و زمستان با افول برای شروع دوباره. همه چیز در جهان بر حسب این دو انرژی سنجیده میشه.

فلسفه یین و يانگ یعنی که همه پدیده های جهان، زوج مخالف هستند که برای رسیدن به تکامل به دیگری نیاز هست.

معمولا همه یا بیشتر یانگ هستيم یا بیشتر یین هستیم. کسانی که یین هستن آروم، حساس ،سازنده وخیال پردازند. اگر خیلی یین باشند ممکنه کند و بی حال و سست و آماده افسردگی باشند.

بر عکس کسانی که یانگ هستن سرحال ، سریع ، فعال وقابلیت تمرکز بالايي دارند و به جزییات توجه می کنند. اگر خیلی یانگ باشند مقاوم، تند مزاج ، عصبی، لجوج، سرسخت وخشک اند.

با توجه به موارد فوق و شناخت یین و يانگ می تونيد با استفاده از غذاها و تنظيم طریقه زندگی ، در وجود خود توازن ایجاد کنيد، سلامت خودتون رو حفظ و مشکلات جسمی رو برطرف كنيد.

فنگ شویی در دکوراسیون داخلی منزل

و یا در حوزه دکوراسیون ،دقت کردین همیشه وقتی میخایم وسیله ای رو به خونه اضافه کنیم و یا کلا تغییر دکوراسیون بدیم یا تازه میخواییم خونه ایی برای خودمون تهیه کنیم دغدغه اینو داریم که چه مدل و فرمی بگیرم که حس خوبی بهمون بده ؟ 🤔

یا چه رنگی بگیریم که ازش لذت ببریم و بهمون انرژی بده و از همه مهمتر توی خونه چطور لوازم رو بچینیم ؟که آرامش بخش باشه برامون😟

یکی از راهکارهای مهم و علمی برای این کار اینه که از یک ☯️متخصص فنگ شویی کمک بگیرید تا بر اساس انرژی وجودی خودتون که بر گرفته از طبیعت هست رنگ ،فرم متریال غالب و جهت های سازگار با انرژی شما رو براتون مشخص کنه تا محیطی سرشار از انرژی مثبت و همسو با انرژی وجودی خودتون داشته باشید .

❇️شما میتونید محیط کار و منزلتون رو به ما بسپارید تا با علم فنگ شویی محیطی با سطح انرژی ها ی متعادل داشته باشید،

📋و یا اگر به این علم علاقه مند هستین می تونید در دوره های آنلاین و آفلاین و حضوری ما شرکت کنید .

برای ارتباط با ما رو اینجا کلیک کنید.

فنگ شویی در دکوراسیون و متعادل سازی انرژی ها
فنگ شویی در دکوراسیون و متعادل سازی انرژی ها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.